ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Droz a Galle - korunovační medaile An.13 (1804) -

Položka 2621
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Droz a Galle - korunovační medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign., měď 26 mm, Zeitz.40, patina