ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - Odborná výstava kadeřnického společ. 1903 -

Položka 2599
Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Vídeň

Nesign. - Odborná výstava kadeřnického společ. 1903 - stojící Vindobona, opis / opis, vavřín. věnec a místo pro udělení, Nesign., Nepunc., Ag 43mm, 26.494g, pat.