ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem

Položka 2598
Vyvolávací cena: 480 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Vídeň

Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem