ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Zem.jednota řemeslných a živnosten.společenstev b.l.

Položka 2532
Vyvolávací cena: 200 Kč

Aktuální cena: 200 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Stehlík Josef

Zem.jednota řemeslných a živnosten.společenstev b.l. - sedící kovář čelně, opis / český znak ve věnci, opis, Sign., patinovaný pozlacený bronz 46 mm, hr.