ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Charlotte Wolter

Položka 2523
Vyvolávací cena: 900 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Schwerdtner Johann, 1834 - 1920

Charlotte Wolter, herečka - úmrtní medaile 1897 - poprsí zleva, opisy / 6-řádkový nápis, lyra, vavřín. ratolest, Sign., bronz 60 mm, Haus.8010, pěkná patina