ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Av.Karel Štýrský - 300 let university v Grazu

Položka 2518
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Av.Karel Štýrský - 300 let university v Grazu, 1886 Poprsí mírně zprava, opis / 10-řádkový nápis, stužka a opis, Sign., měď 54 mm, Bach.108a, krásná patina