ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Soka Gakuen - zlacená pamětní osmiúhelníková medaile

Položka 2378
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Japonsko

Soka Gakuen - zlacená pamětní osmiúhelníková medaile 50 mm s upín.kruhem a nákrční stuhou, poškoz.etue R!

Zachovalost: 1/1/1