ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Řád Čestné legie - typ 1870 - IV.stupeň - důstojník

Položka 2374
Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Francie, republika, 1871 -

Řád Čestné legie - typ 1870 - IV.stupeň - důstojník, VFR.I.H.4, BB.582, puncované Au900, nep.poškozený smalt, původní vybledlá stuha s rozetou R!

Zachovalost: 1/1/1