ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Řád Leopolda I. - IV.třída - důstojník

Položka 2359
Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Belgie

Řád Leopolda I. - IV.třída - důstojník, BB.196c (u reversu monogram Leopolda II.), nepuncov. Au900, nep.poškoz.smalt, původní vybledlá fialová stuha R!

Zachovalost: 1/1/1