Příjem limitů končí:Sobota 21.9.2019, 17:00:00.
Belgie
Řád Leopolda I. - IV.třída - důstojník, BB.196c (u reversu monogram Leopolda II.), nepuncov. Au900, nep.poškoz.smalt, původní vybledlá fialová stuha R!