ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec

Položka 1367
Vyvolávací cena: 150 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830

100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec vznášející se nad náhrobkem / němec. 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původ.ouškem, Don.4657, patina

Zachovalost: 1/1-