ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Pfeuffer - AE medaile k 50.výročí svěcení 1845 -

Položka 1351
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Münster - biskupství, Kašpar Maxmilián

Pfeuffer - AE medaile k 50.výročí svěcení 1845 - poprsí zleva, dva opisy / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., 42mm, 36.360g, nep.hr., krásná patina R!