ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Scolik a Weinberger - císař při motlitbě b.l. (1914)

Položka 1291
Vyvolávací cena: 440 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Scolik a Weinberger - císař při motlitbě b.l. (1914) - císař se sepjatýma rukama, německý nápis, Sign., zinek 61x70 mm, 102.186g, patina R!

Zachovalost: 1