ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Oertel - medaile na světovou válku 1914 - portréty

Položka 1290
Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Oertel - medaile na světovou válku 1914 - portréty Fr.Josefa a Viléma II., opis / zbraně, nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., Ag990, 35mm, 16.842g, patina