ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 -

Položka 1196
Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, 30mm, 10.096g, M.1492, H.2594, Nov.V.1a, patina