ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Filmová kopie malého groše 1590

Položka 3027
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 75 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Rudolf II., 1576 - 1612

Filmová kopie malého groše 1590, Nesign. (cca 1960), patrně mědinikl, 22mm, 3.522g, patina, téměř