ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

SNB - čestný odznak - II.typ

Položka 2972
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Československo - různé

SNB - čestný odznak - II.typ, Kub.A.5.b1, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 40 mm s kovovým závěsem, průkaz "major Leopold Svoboda - 25.X.1976"

Zachovalost: 1