ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha 1962 - Světová výst. PRAGA - medaile - běžec

Položka 2898
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 50 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Praha 1962 - Světová výst. PRAGA - medaile - běžec s palmovou ratolestí, zlacený motiv mostu, opis / emblém výstavy, Sign.VJ, patinovaný bronz 50 mm