ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Harald a Sonja - královská svatba 29.VIII.1968 -

Položka 2889
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Norsko

Harald a Sonja - královská svatba 29.VIII.1968 - dvojportrét zleva, opis / koruna, znak a opis, Sign. OH, Punc., Ag925, 35mm, 19.971g, pěkná patina