ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - medailka na 800 let domu Wettinů 1089/1889

Položka 2887
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Německo - Sasko

Nesign. - medailka na 800 let domu Wettinů 1089/1889 - dvojportrét zprava, opis / 6-řádkový nápis, bronz 28 mm s původním ouškem, skvrnka, patina