ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Banská Štiavnica - 700 rokov banského práva 1950 -

Položka 2767
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 160 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Peter Andrej, 1912 - 2003

Banská Štiavnica - 700 rokov banského práva 1950 - havíř při práci na čelbě, opis / městský znak, opis, Sign., Punc., Ag987, 28mm, 4.433g, krásná patina