ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Společný výlet Sokolů do Litoměřic 9.8.1874 - emblém

Položka 2762
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Společný výlet Sokolů do Litoměřic 9.8.1874 - emblém v lipovém věnci / 6-řádkový nápis, Sign., cín 27 mm s původním letovaným ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 2/2