ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 -

Položka 2732
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Příbor - pobočka ČNS

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.674g, BK.2, nep.rysky, patina