ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec

Položka 2713
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / český 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původním ouškem, Don.4658, poškrábaná, patina

Zachovalost: -1/1-