ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Ludvík XVIII. - odhalení pomníku Jindřicha IV. 1817 -

Položka 2622
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Ludvík XVIII. - odhalení pomníku Jindřicha IV. 1817 - dvojportrét zprava, opis / 8-řádkový nápis, Sign. Gayrard, měď 32mm, 18.596g, pěkná patina, téměř