ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Fr.Heyer von Rosenfeld

Položka 2424
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Schwerdtner Johann, 1834 - 1920

Fr.Heyer von Rosenfeld, heraldik a genealog 1894 - poprsí zleva, opis / rodový znak, nápis na stuze, Sign., bronz 37 mm, krásná patina