Sobota 1.6.2019, 17:00:00.
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Císař František Josef I. a císař Vilém II. (1914), Nesign., zlacený a smaltovaný bronzový kříž 30x30 mm se zavíracím špendlíkem R!