ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Císař František Josef I. a císař Vilém II. (1914)

Položka 2151
Vyvolávací cena: 400 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky

Císař František Josef I. a císař Vilém II. (1914), Nesign., zlacený a smaltovaný bronzový kříž 30x30 mm se zavíracím špendlíkem R!

Zachovalost: 1