ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

František Josef I. a Vilém II. - monogramy císařů na

Položka 2150
Vyvolávací cena: 160 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky

František Josef I. a Vilém II. - monogramy císařů na štítu se 3 korunami - Kriegsfürsorge 1915, zlacený a smalt.bronz 20x31 mm s poškoz. zavíracím špendlíkem

Zachovalost: 1