ČNS Praha, 77. aukce

AE Hemidrachma

Položka 729
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Hadrianus, Egypt, Alexandria

AE Hemidrachma, 30mm, rok 17 (= 132/133), stojící Serapis, podobná SGI.1260, K-G.32/558, podobná Dat.1829, nepravidelný okraj, mírně kor., patina