Československo, období 1918 - 1939
Šejnost - Antonín Švehla - úmrtní dukát 1933 - poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, kříž, znak, opis, Sign., Punc., Au987, 20mm, 3.490g, nep.rysky