Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Sarntal b.l. - založení a svěcení praporu - císařský znak / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., vlas.rysky, téměř