Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Braunau in Böhmen (Broumov) 1890 - 25 let spolku 26.5., Nesign., postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, pěkná patina, téměř