Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Karel X. - proklamační medaile 17.IX.1824 - poprsí zleva, opis / 15-řádkový nápis, Sign.Gayrard, měď 50mm, 70.164g, krásná patina