ČNS Praha, 77. aukce

Quintus - Živnostenská výstava 1887 - alegorie

Položka 2599
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Žatec (Saaz)

Quintus - Živnostenská výstava 1887 - alegorie, německý opis / 2-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign., postříbřený bronz 47 mm, patina, původní etue