ČNS Praha, 77. aukce

Spolek chovatelů krátkostrstých loveckých psů b.l.-

Položka 2598
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Žatec (Saaz)

Spolek chovatelů krátkostrstých loveckých psů b.l.- vidění sv.Huberta / hlava psa, zbraně, ratolesti, něm.opis, Nesign., Punc., Ag950 40mm, 25.189g, etue