ČNS Praha, 77. aukce

Christlbauer - Klub chovatelů loveckých psů 1896 -

Položka 2592
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Vídeň

Christlbauer - Klub chovatelů loveckých psů 1896 - hlava psa, nápis na stuze, dubové ratolesti / věnec a volné místo pro udělení, Sign., bronz 55 mm, patina