Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Příbram
Abrahám - Hospodářská a národopisná výstava 1894 - alegorie, opis / koruna, znak a nápis ve věnci, Sign., bronz 57/70 mm, 99.972g, stopy postř., patina