ČNS Praha, 77. aukce

Pichl - mincverk v Praze - denár b.l. - polopostava

Položka 2586
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské

Pichl - mincverk v Praze - denár b.l. - polopostava sv. Václava, opis / Sign.IBP, opis, Nepunc., Ag 21mm, 1.395g, Lábek.2 (NL.1952/17), nep.rysky, patina