Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, 3.148g, 2.545g, dvě různé varianty