Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, 2.848g, nedor., vada raz., hrana