Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze - poprsí zprava, český opis / 5-řádkový český nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 54 mm, ŠFP.81c, nep.rys., pat.