Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, vlas.škr., nep.rysky, pěkná patina, téměř