Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - AR upomínková medailka 1891 - anděl nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis ve věnci, Punc., Ag 21 mm s původním ouškem, ŠFP.54a, 3.013g