Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Plzeň
Obchodní a živnost.komora v Plzni - Za zásluhy b.l. - městský znak, český opis / tři alegorické postavy, německý opis, Nesign., bronz 44mm, krásná patina