ČNS Praha, 77. aukce

Sbor c.k.výs.měšťan.ostrostřelců - pivní známka na

Položka 2515
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Písek

Sbor c.k.výs.měšťan.ostrostřelců - pivní známka na 1/2 (litru), Nesign., mosaz 22 mm, dr.hr., patina R!

Zachovalost: -1/1