ČNS Praha, 77. aukce

Zdeněk Netrval - AR jeton na 75.narozeniny 1999 -

Položka 2504
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Hradec Králové

Zdeněk Netrval - AR jeton na 75.narozeniny 1999 - poprsí zleva, opis / osobní znak, opis, Sign.Soušek, Punc., patinov. Ag925, 30mm, 21.599g, patina