ČNS Praha, 77. aukce

Lacher a Jauner - Zemská výstava 1880 - korunovaný

Položka 2499
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Graz (Štýrský Hradec)

Lacher a Jauner - Zemská výstava 1880 - korunovaný zemský znak, opis / dva putti držící štít s nápisem, ornamenty, Sign., měď 57 mm, hr., krásná patina