Vašata Josef, naroz. 1877
Fr.Škroup a J.K.Tyl - 100 let národní hymny 1934 - dvojportrét, opis / noty, květiny, opis, Nesign., Nepunc., Ag 31mm, 18.523g, pěkná patina, téměř