Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Úprka Josef, 1939 -
Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě 1990 - poprsí zleva, opis / chrám, vročení, opis, Sign., Punc., Ag925, 60mm, 101.214g, původní etue