Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Stehlík Josef
První rybářský klub v Praze b.l. - kapr zprava, nápis / lipová a vavřínová ratolest, nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 44mm, 33.005g