Sieber Eduard (zemřel 1956)
Německý zemědělský spolek v Čechách - Za zásluhy b.l. - oráč v krajině, něm.opis / německý nápis ve věnci, Sign., Ag990, 45mm, 45.196g, hr., škr., rysky, patina