ČNS Praha, 77. aukce

Německý zemědělský spolek v Čechách - Za zásluhy b.l.

Položka 2427
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Sieber Eduard (zemřel 1956)

Německý zemědělský spolek v Čechách - Za zásluhy b.l. - oráč v krajině, něm.opis / německý nápis ve věnci, Sign., Ag990, 45mm, 45.196g, hr., škr., rysky, patina

Zachovalost: -1/2